УКР РУС

Звернення №28583

090. Комунальне господарство: 098 Якість комунальних послуг, порушення законодавства у сфері комунального господарства
вулиця Миру 22, с-ще Тімірязєвка (Вознесенський р-н)
Звернення отримано:
31.07.2020 10:41
Звернення передано
на виконання:
31.07.2020 10:42
Звернення закрито:
31.07.2020 10:43

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 31 липня 2020 о 10:41.

2  

Звернення передано на виконання в Виконавець не призначений 31 липня 2020 о 10:42.

3  

Звернення отримано виконавцем 31 липня 2020 о 10:43.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 31 липня 2020 о 10:43.