УКР РУС

Звернення №32357

090. Комунальне господарство: 098 Якість комунальних послуг, порушення законодавства у сфері комунального господарства
провулок Перший 4/1, м.Миколаїв (Миколаївський р-н)
Звернення отримано:
20.11.2020 13:43
Звернення передано
на виконання:
20.11.2020 13:44
Звернення закрито:
20.11.2020 13:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 20 листопада 2020 о 13:43.

2  

Звернення передано на виконання в Виконавець не призначений 20 листопада 2020 о 13:44.

3  

Звернення отримано виконавцем 20 листопада 2020 о 13:46.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 20 листопада 2020 о 13:46.