УКР РУС

Звернення №33686

090. Комунальне господарство: 091 Благоустрій території, будівництво та ремонт місцевих доріг (санітарного стану території, вуличного освітлення, дорожнього господарства, вивіз сміття, ліквідування аварійних дерев)
вулиця Озерна 31, м.Миколаїв (Миколаївський р-н)
Звернення отримано:
12.01.2021 15:54
Звернення передано
на виконання:
12.01.2021 15:55
Звернення закрито:
13.01.2021 14:47

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 12 січня 2021 о 15:54.

2  

Звернення передано на виконання в Адміністрація Центрального району 12 січня 2021 о 15:55.

3  

Звернення отримано виконавцем 12 січня 2021 о 16:03.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 13 січня 2021 о 14:47. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 13 січня 2021 о 14:47.