УКР РУС
0 (800) 50 21 91 8.00 - 17.00 ПН-ПТ

Звернення №37135

090. Комунальне господарство: 091 Благоустрій території, будівництво та ремонт місцевих доріг (санітарного стану території, вуличного освітлення, дорожнього господарства, вивіз сміття, ліквідування аварійних дерев)
проспект Центральний 96, м.Миколаїв (Миколаївський р-н)
Звернення отримано:
10.06.2021 10:30
Звернення передано
на виконання:
10.06.2021 10:31
Звернення закрито:
10.06.2021 14:44

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 червня 2021 о 10:30.

2  

Звернення передано на виконання в Служба автомобільних доріг у Миколаївській області 10 червня 2021 о 10:31.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 червня 2021 о 11:07.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 10 червня 2021 о 14:44. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 10 червня 2021 о 14:44.