УКР РУС
0 (800) 50 21 91 8.00 - 17.00 ПН-ПТ

Звернення №37142

030. Транспорт і зв’язок: 032 Про порушення законодавства у сфері транспорту і зв’язку
вулиця Філатова 1, м.Вознесенськ (Вознесенський р-н)
Звернення отримано:
10.06.2021 13:30
Звернення передано
на виконання:
10.06.2021 13:31
Звернення закрито:
10.06.2021 13:31

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 червня 2021 о 13:30.

2  

Звернення передано на виконання в Виконавець не призначений 10 червня 2021 о 13:31.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 червня 2021 о 13:31.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 10 червня 2021 о 13:31.