УКР РУС
0 (800) 50 21 91 8.00 - 17.00 ПН-ПТ

Звернення №38074

090. Комунальне господарство: 098 Якість комунальних послуг, порушення законодавства у сфері комунального господарства
проспект Миру 23-А, корпус , м.Миколаїв (Миколаївський р-н)
Звернення отримано:
23.07.2021 08:38
Звернення передано
на виконання:
23.07.2021 08:39
Звернення закрито:
23.07.2021 08:40

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 23 липня 2021 о 08:38.

2  

Звернення передано на виконання в Виконавець не призначений 23 липня 2021 о 08:39.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 липня 2021 о 08:40.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 23 липня 2021 о 08:40.